Môj príbeh

Volám sa Viliam Bendík. 12 rokov som pracoval s menšími prestávkami pre nadnárodné korporácie v manažérskych a riadiacich pozíciách. Do augusta 2013.

Moje zdravotné problémy a pramálo času na moju rodinu a dospievajúce deti ma nakoniec priviedli k jednoznačnému záveru. Ak to nezmením, prídem o to najcennejšie.

Samozrejme, nebolo to jednoduché. V dnešnom svete je príliš veľa neistoty, aby sa človek mohol rozhodnúť jednoducho a bez rizika pre niečo úplne nové a nepoznané. Napriek tomu som sa rozhodol, že urobím prvý krok. To bolo najťažšie. Teraz už viem, že to stálo za to.

Odkedy som začal písať nový príbeh môjho života, stretol som mnoho zaujímavých ľudí. Začal som pracovať na mnohých nových projektoch. Schudol som 25 kilogramov, krvný obraz som dostal v priebehu necelého roka do normálu a zbavil som sa tabletiek „liečiacich“ hypertenziu (vysoký krvný tlak), ktoré som mal užívať doživotne. Trávim podstatne viac času s mojou rodinou. Začali sme spoločne objavovať nové veci, o ktorých som už veľmi dlho ani len nesníval.

Znovuobjavil som aj svoje staronové koníčky – fotografiu a film. V roku 2016 som v spolupráci s mojimi priateľmi uviedol na niekoľkých slovenských a českých festivaloch filmový príbeh dvoch kamarátov, ktorí spojili behom počas jedného dňa 12 vysokotatranských chát – 12CH VYSOKÉ TATRY TRAIL. Film ocenili diváci na festivale v Trenčíne, a to je aj moja ďalšia motivácia do nových príbehov na filmovom plátne.

A to je len začiatok…
Všetko ostatné sa budem zdieľať s Tebou v mojom blogu o behu a o živote. A možno aj o ďalších pekných filmoch nielen z hôr.

Ak ťa môj príbeh zaujal, sleduj ma v reálnom čase aj na sociálnych sieťach:
Krátke foto príbehy nájdeš na mojom Instagrame.
Filmové minipríbehy, ale aj väčšie projekty nájdeš na mojom Facebooku.

Instagram

Videá zo série BEAUTIFUL DAY:


Zdieľajte ak sa Vám páčilo:

4 myšlienky k “Môj príbeh

  1. Vilo, velmi pekny blog. naozaj super citanie. prajem este vela inspirativnych zazitkov nech mas o com pisat.
    slovenske hory a hole sa nam pekne rozbehali. mozno niekedy v tatrach ci fatrach na seba narazime.
    nech ti to v zdravi bezi aj nadalej.

  2. Veľmi inšpirujúce a dúfam, že niekedy bude príležitosť si ísť spolu zabehať. Rád spoznám osobne viac z môjho pohľadu úspešného človeka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *